Forum

Sorry, this entry is only available

Sorry, this entry is only available

Please or Register to create posts and topics.

Virtualios komiksų kūrimo dirbtuvės

Karantino metu Panevėžio rajono mokytojai ir mokiniai ne tik mokėsi nuotoliniu būdu, bet ir kūrybiškai įgyvendino tarptautinių „Erasmus+“ projektų veiklas. Panevėžio rajono švietimo centro darbo grupė, įgyvendinanti projektą „Prosocialinės vertybės“, mokytojus-ambasadorius ir jų mokinius pakvietė dalyvauti virtualiose komiksų kūrimo dirbtuvėse. Dirbtuvių tikslas – ugdyti prosocialines vertybes (bendradarbiavimą, pagarbą, teisingumą, abipusę pagalbą ir dėkingumą). Organizatoriai kuriant komiksus kvietė papasakoti, kaip sekasi mokytis namuose, kokius jausmus mokiniai išgyvena, kaip mokantis padeda bendradarbiavimas su draugais ar kt.

Nuoširdžiai dėkojame Smilgių gimnazijos mokytojai-ambasadorei Aušrai Krikščiūnienei, kuri ne tik ugdė prosocialines vertybes, bet ir padėjo mokiniams įvaldyti komiksų kūrimo įrankius.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo: Deimantas Lopeta, Domantas Sereika, Gabija  Soinskaitė, Gabija Strielkauskaitė, Gabrielė Bačanskaitė, Goda Žaromskytė, Grėtė Liepaitė, Justina Linkutė, Urtė Meškauskaitė, Orestas Galdikas, Viktorija Gailiūnaitė, Matas Venckus, Kotryna Bručaitė. Dėkojame Smilgių gimnazijos mokiniams už įdomius darbus!

„Erasmus+“ KA2 programos projektas „Prosocialinės vertybės“  finansuojamas remiant Europos Komisijai

%d bloggers like this: