Forum

Sorry, this entry is only available

Sorry, this entry is only available

Please or Register to create posts and topics.

Karantino metu Panevėžio rajono mokytojai ir mokiniai ne tik mokėsi nuotoliniu būdu, bet ir kūrybiškai įgyvendino tarptautinių „Erasmus+“ projektų veiklas. Švietimo centro darbo grupė, įgyvendinanti projektą „Prosocialinės vertybės“, mokytojus-ambasadorius ir jų mokinius pakvietė dalyvauti virtualiose komiksų kūrimo dirbtuvėse.

Dirbtuvių tikslas – ugdyti prosocialines vertybes (bendradarbiavimą, pagarbą, teisingumą, abipusę pagalbą ir dėkingumą). Organizatoriai kuriant komiksus kvietė papasakoti, kaip sekasi mokytis namuose, kokius jausmus mokiniai išgyvena, kaip mokantis padeda bendradarbiavimas su draugais ar kt.

Nuoširdžiai dėkojame Velžio gimnazijos mokytojai-ambasadorei Astai Klydžienei bei mokytojoms Jolantai Andriuškevičienei ir Viktorijai Paškevičienei, kurios ne tik ugdė prosocialines vertybes, bet ir padėjo mokiniams įvaldyti komiksų kūrimo įrankius.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo: Adrijus Rudzevičius, Austėja Tamošiūnaitė, Dovydas Papuška, Goda Palionytė, Krilė Kanišauskaitė, Santa Stančiauskaitė, Rūtenis Mulevičius, Skaitė Kukenytė.

Įrankius, skirtus komiksų kūrimui, galite rasti lietuvių kalbos svetainėse: https://lietuviu5-6.mkp.emokykla.lt/, http://lietuviu7-8.mkp.emokykla.lt/

Mokinių darbai neredaguoti.

Skaistės Kukenytės anglų kalba sukurtas komiksas pristatytas tarptautinei projekto bendruomenei.

%d bloggers like this: