![]() |
ProSosyal Hafta kapamında Aybey İlkokulunda robotik etkinliği düzenlendi. Bu etkinlik sayesinde öğrenciler hem eğlenceli zaman geçirip hem de iş birliği becerilerin geliştirdiler |
![ProSocial Robotics](https://psv.europole.org/wp-content/uploads/2020/10/2.jpg)
Erasmus+ KA201 N° 20171IT02KA201036860
Desculpe-nos, mas este texto está apenas disponível em Turkish.
![]() |
ProSosyal Hafta kapamında Aybey İlkokulunda robotik etkinliği düzenlendi. Bu etkinlik sayesinde öğrenciler hem eğlenceli zaman geçirip hem de iş birliği becerilerin geliştirdiler |